Allianz

Allianz Türkiye, Start-up ekosistemi ile Allianz iş birliğini artırmayı ve inovatif iş modelleri geliştirmeyi amaçladığı “Allianz HackZone Open Insurance Programı” ile ülkemizde bir ilke daha imza atıyor.

Allianz Türkiye start-up’lar arıyor. Allianz, start-up’ları Hackquarters’la birlikte düzenlediği HackZone Allianz Open Insurance Programına katılmaya davet etti.

Allianz, bu yenilikçi programda start-up’lara 10 günlük bir maraton boyunca APl’lerini (uygulama arayüz programlari) erişime açarak, start-up’lara tasarım ve kodlama odaklı olarak uygulamalarını deneyimleme ve Allianz ile iş birliği fırsatı sunuyor.

Allianz Türkiye’den katılacak mentorlarla yürütecekleri bu etkinlikle birlikte start-up ekosisteminin inovasyon gücünü şirketine aktarmayı hedefliyor. Aynı zamanda Allianz’ın en inovatif sigorta şirketi olma vizyonunu yolunda ilerlediğinin kanıtını sunuyor.

Allianz’dan konuya ilişkin sosyal medyada yapılan paylaşımlarda şu ifadelere yer verildi: “Kalbimizi ve Allianz API’lerini açacağımız start-up’lar arıyoruz! Gerçek müşteri beklentilerine karşılık verecek ürünler geliştirme, ürünlerinin hayata geçtiğini ve milyonlarca insanın yaşamına dokunduğunu görme fikri seni heyecanlandırıyor mu? İlhamını tıpkı bizim gibi inovasyondan alan, “dünyayı tasarım odaklı düşünme kurtaracak” diyen tüm start-up’ları Hackquarters’la birlikte düzenlediğimiz HackZone Allianz Open Insurance Programımıza katılmaya, birlikte dünyayı daha iyi bir yer yapmaya davet ediyoruz.”

Allianz Hackzone Open Insurance Programı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için hackzoneinsurance.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Allianz Hackzone Open Insurance Programına katılacak start-up’lara şimdiden başarılar dileriz.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz