Allianz Yuvam-Sigortasi-Evcil-Hayvan-Teminati.

Allianz Sigorta, müşterilerinin her zaman yanında olmayı hedefliyor ve bu doğrultuda ürünlerini ve hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor.

Yeni çıkardığı konut sigortası ürünü olan “Yuvam Sigortası” konut sigortasına evcil hayvan sahibi sigortalılarını mutlu ediyor. Tüm ürünlerini yalınlaştırma ve kolay ulaşılabilirlik yoluna giden Allianz Sigorta, yalınlaştırdığı Yuvam Sigortası ürününe “Evcil Hayvan Asistans hizmeti” ekledi. Böylelikle sigortalılar anlaşmalı veteriner kliniklerinde minik dostları için de birçok hizmetten ücretsiz faydalanabilecekler.

Allianz Sigorta, Üç farklı planla yenilediği Yuvam Sigortası ürününe “Evcil Hayvan Asistans Hizmeti” teminatını ekledi. “Evcil Hayvan Hizmeti”ni, müşterilerini, evlerini ve eşyalarını yangından hırsızlığa kadar pek çok riske karşı koruyan Yuvam Sigortası Kapsamlı Paket ile sunuyor.

Pakette seçime bağlı olarak yer alan teminat ile sigortalılarını, evcil hayvanları için anlaşmalı veteriner kliniklerinde; veteriner hekim muayenesi, tırnak kesimi, göz temizliği, kulak temizliği, parazit damlası veya pire tasması hizmetlerinden yılda bir kez ücretsiz faydalanabilecekler. Evcil Hayvan Asistans Hizmeti, istenirse 30 TL sabit net prim ile poliçelere eklenebilecek.

Allianz Sigorta, Evcil Hayvan Asistans Hizmeti ile sunduğu ücretsiz hizmetlerin dışındaki tüm unsurlar için Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Taban Fiyat Tarifesini esas alıyor. Sigortalılar, anlaşmalı veteriner kliniği ve evcil hayvan dükkanlarında %20’ye varan indirimlerden faydalanabilirken, anlaşmalı pansiyonlarda yılda 3 gün ücretsiz konaklama hizmetinden de yararlanılabilecekler. Kedi ve köpeklerin yanı sıra evcil kuş (muhabbet kuşu, bülbül, saka, kanarya papağan vb.), akvaryumda beslenen evcil balıklar, evcil sürüngen (iguana, kaplumbağa) ve evcil kemirgen (hamster) gibi hayvanları da paket kapsamında değerlendiriliyor.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz