Allianz Tamamlayıcı Saglık Sigortası İndirimi

Allianz Sigorta, reklam kampanyaları son sürat devam ederken, Tamamlayıcı sağlık Sigortası reklam filminde, özel bir kampanya duyurdu ve “Sen hep yanlarında ol diye; Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında %25 indirimle Allianz seninle ve sevdiklerinle” dedi.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayesinde; özel sağlık kurumlarında, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı kurum, branş ve doktorlar tarafından sunulan, Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınan sağlık hizmetleri için sigortalılardan alınacak ilave ücretleri ödemez ve yüksek standartta bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Kampanya, 1 Ağustos – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Allianz’dan ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alacak müşterilerimizi %25 indirim fırsatı bekliyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için kullanabileceğiniz %25 indirim ile ilgili detayları katılım koşulları alanında bulabilirsiniz. Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na indirimli sahip olmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz