Sürdürülebilir İş Ödülleri

Bu yıl 7’incisi düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde Allianz Teknik ile “İş Birliği – B2B” kategorisinin kazananı oldu.

Allianz Türkiye, sürdürülebilir değer yaratan projeleri ile başarılarına bir yenisini daha ekledi. Deprem ve yangın konusunda toplumsal risk farkındalığını artırma hedefiyle geçtiğimiz yıl kapılarını açtığı Allianz Teknik Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi “Sürdürülebilir İş Ödülleri” kapsamında “İş Birliği – B2B” kategorisinin kazananı oldu. 25 Kasım Çarşamba akşamı 39 jüri üyesi ve finalist şirketlerin temsilcilerinin katılımıyla online olarak gerçekleşen törende 14 kategoride 26 ödül sahiplerini buldu.

Dr. Ceyhun Eren: “Allianz Teknik en iyi uygulamaları tek bir çatı altında topladı”

Birden fazla kurumun belirledikleri ortak hedefler doğrultusunda, geleneksel iş birliği modellerinin ötesinde, iş birliğinin gücünü ve geleceği şekillendiren inovasyonu birlikte kullanarak, ölçülebilir etki ile kârlılık yaratarak ve rekabet içinde iş birliği yaparak sürdürülebilir sonuçlar elde etmesinin değerlendirildiği “İş Birliği” kategorisinde 16 finalist arasından Allianz, Allianz Teknik projesi ile birinci seçildi.

Risk Mühendisliği ve Allianz Teknik Direktörü Dr. Ceyhun Eren, online yapılan ödül töreninde şunları söyledi: “Ülkemizdeki en önemli risklerin başında gelen Deprem ve Yangın tehlikelerine karşı toplumsal risk farkındalığını artırmak, güvenli yapılarak inşa edilmesine katkıda bulunarak sürdürülebilir bir gelecek yaratmak amacıyla, Türk-Alman Üniversitesi Beykoz Kampüsünde geçtiğimiz yıl kapılarını açtığımız Allianz Teknik Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezimiz, gerek üniversite – özel sektör gerekse konularında uzman firmaların bir araya gelerek sektördeki en iyi uygulamaları tek bir çatı altında toplayan son derece başarılı bir örnek oldu. Bundan sonra da merkezimizde gerçekleştireceğimiz deprem ve yangın testleriyle birlikte düzenleyeceğimiz uygulamalı eğitimler ile toplumumuzun her zaman yanında olacağımızı belirtmek isterim.”

Allianz Motto Hareket 2 kategoride finalist oldu

Sürdürülebilir İş Ödülleri, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan ve ortak geleceğimize sahip çıkan projeleri vurgulayarak, iş dünyası için rol modelleri paylaşmayı amaçlıyor. Bu yıl 7’inci kez düzenlenenve “Sürdürülebilirliğin Oscarları” olarak bilinen organizasyon, “Değişim birlikte mümkün” mottosuyla gerçekleşti. Enerji Yönetimi, Atık Yönetimi, Su Yönetimi, Sürdürülebilir İş Raporlaması, Karbon Yönetimi, Sürdürülebilir İnovasyon, Sosyal Etki, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık, İş Birliği, Sürdürülebilirlik İletişimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Kadının Güçlendirilmesi, Çalışan Katılımı ve Yılın Startup’ı olmak üzere toplam 14 kategoride 26 ödül verildi.

Aynı zamanda Allianz Türkiye, Kurumsal sosyal sorumluluk programı Allianz Motto Hareket ile “Sosyal Etki” ve “İş Birliği – B2NGO” kategorilerinde finalist oldu.

Allianz Motto Hareket

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz