Allianz Türkiye Teknolojiyi En İyi Kullanan Sigorta Şirketi

Allianz Türkiye, Bilgi Teknolojileri ile Pazarlama ve Dijital Sigortalar ekiplerinin hayata geçirdikleri projelerle aday olduğu Webrazzi Ödülleri’nde bir kez daha “Teknolojiyi En İyi Kullanan Sigorta Şirketi” seçildi.

Halk oylanmasıyla belirlenen Webrazzi Ödülleri’nde bu yılın da en iyileri belli oldu. Aday belirleme süreci Aralık ayında başlayan ödüllerde, Webrazzi okuyucuları tarafından en fazla önerilen adaylar yarıştı. Halk oylamasının sonlanmasıyla birlikte internet ve teknoloji dünyasında 2020 yılının en iyileri seçilmiş oldu.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği Webrazzi Ödülleri’nde 918 bin 347 oy kullanıldı. Allianz Türkiye yaklaşık 6 bin oy alarak, Bilgi Teknolojileri ile Pazarlama ve Dijital Sigortalar ekiplerinin hayata geçirdikleri projelerle bir kez daha “Teknolojiyi En İyi Kullanan Sigorta Şirketi” seçildi.

“Teknolojiyi En İyi Kullanan Sigorta Şirketi” katagorisinde 2. sırada Anadolu Sigorta, 3.sırada ise Garanti Emeklilik yer alıyor.

“Teknolojiyi En İyi Kullanan Sigorta Şirketi” katagorisinde 2. sırada yer alan Anadolu Sigorta için yaklaşık 3500 oy kullanıldı.

“Teknolojiyi En İyi Kullanan Sigorta Şirketi” katagorisinde 3. sırada yer alan Garanti Emeklilik için ise yaklaşık 2500 oy kullanıldı.

Webrazzi Ödülleri 2020 sonuçlarını dilerseniz webrazzi web sitesinden inceleyebilirsiniz.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz