Onur Kırcı Allianz Sigorta

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Direktörü Onur Kırcı, Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı olarak yeni görevine atanmıştır.

Allianz Türkiye’nin Pazarlama ve Dijital Sigortalar Direktörü Onur Kırcı, 1 Ocak 2020 tarihi itibarıyla Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı olarak yeni görevine atanmıştır.

Onur Kırcı Kimdir ?

Onur Kırcı, Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2002 yılında Citibank’ta müşteri temsilcisi olarak başlayan Kırcı, Allianz Türkiye Ailesi’ne 2003 yılında katıldı. Kırcı, Allianz Türkiye bünyesinde Acente Temsilcisi, Bölge Müdürü, Acente Koordinasyon Müdürü, Kanal Yönetimi Grup Başkanı gibi çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Kanal Yönetimi, İş ve Strateji Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Onur Kırcı; 1 Kasım 2018 itibarıyla Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Direktörü ile İcra Kurulu Üyesi olarak atanmıştı. 1 Ocak 2020 itibarıyla Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaya devam edecektir.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz