Anadolu Sigorta Hizmet İhracat Ödülü Töreni

Hizmet İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği, Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesine katkıda bulunan firmaların seçildiği 2018 Yılı Hizmet İhracatı Ödül Töreni’nde “Finans, Sigorta ve Diğer Mali Hizmetler” kategorisinde Anadolu Sigorta ödüle layık görüldü.

Ödül töreninde, hizmet ihracatı rakamları ile Türkiye ekonomisinin sürdürülebilir gelişimine katkı sunan toplam 52 firma seçildi. Belirlenen 17 kategorinin birincileri ile Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) Özel Ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildi.

21 Aralık’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen törende sigorta sektöründe Anadolu Sigorta, 2018 yılında gerçekleştirdiği hizmet ihracatı ile “Finans, Sigorta ve Diğer Mali Hizmetler” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Gökalp; Türkiye’nin gün geçtikçe artan ihracat potansiyeline dikkat çekerek, “Anadolu Sigorta olarak biz de uluslararası standartlardaki hizmet anlayışımızla, bu potansiyele katkı sağlamak için çalışıyoruz.” dedi.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz