Aon Sigorta

Aon Sigortanın, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı “Etkinlik sigortası” ürünü ile eğlence ve her türlü organizayonlarda başımıza gelecek riskleri teminat altına alabiliyor.

Etkinlik sigortaları kapsamında, Mali Sorumluluk/Umumi Sorumluluk Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Ekipman Sigortası, Sorumluluk Sigortası ve Ödül Tazminatı yer alıyor. Bu sigorta genel olarak uluslararası ya da yerel organizasyon firmaları, oteller, ajanslar, sanatçı menajerleri ve bilet satış şirketleri tarafından tercih ediliyor.

Aon Türkiye Risk Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tevfik Erdengi; etkinlik sigortaları hakkında şunları söyledi: “Aon uzmanlarının etkinlik ve eğlence sektöründeki önde gelen isimlerle birlikte bu sektörlerde hizmet sunan; müşterilerin ihtiyaçlarına paralel olarak geliştirdiği bu sigorta çözümü sayesinde büyük ya da orta ölçekli kurumların etkinlik risklerini yönetmelerini sağlıyoruz. İç veya dış mekân fark etmeksizin düzenlenecek olan; konserler, turneler, festival, kongre, konferans, lansman, ürün tanıtımı, düğün, şirket toplantıları, fuarlar; sanatsal sergiler, spor müsabakaları veya şampiyonaları gibi her tür organizasyon teminat altına alınabiliyor.”

Erdengi, “Bugüne kadar ülkemizde gerçekleşen pek çok dev prodüksiyon kapsamında etkinlik sigortası ürünümüzle teminat sağladık. 2017 yılında İstanbul, Zorlu PSM’de sahnelenen Broadway’in en çarpıcı müzikallerinden “West Side Story”; yine 2016 yılında Zorlu PSM’de gerçekleşen “Damien Rice, PJ Harvey ve Patti Smith” konserleri gibi dev yapımları örnek gösterebiliriz” diye konuştu.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz