Axa Sigorta ve Birikimevim’den Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İşbirliği

Birikimevim, AxaSigorta ile yaptığı önemli iş birliğiyle Birikimevim’e referans olan müşterilerine COVID-19’u da kapsayan tamamlayıcı sağlık sigortası armağan ediyor. Böylece müşterileri ev sahibi olurken sağlıklarını da güvence altına alıyor.

Birikimevim, Axa Sigorta ile yaptığı büyük iş birliği çerçevesinde Birikimevim’i öneren müşterilerine tamamlayıcı sağlık sigortası hediye ediyor. Birikimevim’in “Sağlık her şeyden değerlidir” anlayışıyla hayata geçirdiği bu özel ve önemli iş birliğiyle tüketiciler, COVID-19 dahil tüm salgın hastalıkları da kapsayan Birikimevim Sağlığım Tamam sigortasına sahip oluyor.

Birikimevim’in Axa Sigorta iş birliğiyle hediye ettiği Birikimevim Sağlığım Tamam sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler, doktor muayeneleri, laboratuvar görüntüleme, fizik tedavi gibi sağlık hizmetlerinden yalnızca devlete ödenen katılım payı ödenerek, ücretsiz bir şekilde faydalanılabiliyor. COVID-19 ve gelecekte yaşanabilecek tüm salgın hastalıkların poliçe güvencesine alındığı Birikimevim Sağlığım Tamam sigortasının, yatarak tedavilerde herhangi bir limiti yok. Ayrıca evde bakım giderleri, suni uzuv giderleri, yardımcı tıbbi malzeme giderleri de yıllık limit teminat ve iştirak oranı dahilinde karşılanıyor.

Covid-19 salgını ve bundan sonra ortaya çıkabilecek muhtemel tüm salgın hastalıklar, poliçe özel şartlarımızda kapsam dışı kalan haller kısmından çıkararak, tamamen ve kalıcı olarak teminat kapsamına alınmıştır.

Detayları öğrenmek için tıklayınız.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz