Bereket Sigortadan Araç Sahiplerine Avantajlı Hizmetler

Aracını Bereket Sigorta’dan güvence altına alan müşteriler hediye olarak yılda 12 kez araç yıkama ve yılda 1 kez bakım işçilik ile araç check-up hizmetinden faydalanabiliyor.

Bereket Sigorta yeni hizmetlerle sigorta müşterilerine değer yaratmaya devam ediyor. Şirket tarafından duyurulan yeni hizmetle beraber kasko ya da trafik sigortasını Bereket Sigorta’dan yaptırmayı tercih eden müşteriler araç yıkama, araç check-up, periyodik bakım işçiliği hizmetlerinden ücretsiz ve faydalı pek çok benzer hizmetten de indirimli olarak yararlanabiliyor. Kasko ve trafik sigortası ürünlerini kapsayan hizmet ile uzun süreli ve karşılıklı faydaya dayanan bir müşteri ilişkisi oluşturulması hedefleniyor. İş süreçlerinde ve ürün tasarımlarında izledikleri model sayesinde müşteri ile ortak bir paydada buluşmayı kısa bir süre içerisinde başaran Bereket Sigorta sektörde ses getiren benzer hizmetlerle müşterilerin hayatını kolaylaştırmaya ve sigortaya duyulan güveni artırarak yenilikçi ve müşteri tarafında değer yaratacak projeleri devreye sokmaya devam ediyor.

BEREKET SİGORTA’DA AVANTAJLAR BİTMİYOR

Bereket Sigorta’nın pek çok avantajı içerisinde bulunduran bu hizmeti, 16 Kasım 2020 itibarıyla düzenlenen poliçelerde geçerli oluyor.

Kapsama aynı zamanda yenileme dönemi bu tarihten sonraya denk gelen poliçeler de dahil oluyor. Hizmet kapsamında Bereket Sigorta’dan Aracım Güvende Genişletilmiş Kasko ya da Trafik Sigortası ürünü satın alan müşteriler yılda 12 kez ücretsiz iç-dış araç yıkama hizmetinden yararlanabiliyor. Aynı zamanda yılda bir kez de anlaşmalı servislerde araç check-up ve periyodik bakım işçilik hizmetlerinden ücretsiz olarak; servisten alacakları diğer ürün ve hizmetlerden ise %25 indirimli faydalanabiliyor.

Detaylı bilgi ve teklif almak için tıklayınız.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz