Bereket Tekafül İslami Sigorta

Katılım sigortacılığında yeni yönetmeliği öngörerek geçtiğimiz yıl sistem altyapı çalışmalarını tamamlayan Bereket Tekafül yeni dönemde tam kapasitede hizmet vermeye hazır olduğunu ortaya koydu.

Çeyrek asrın üzerindeki deneyimi ve alanındaki uzmanlığı ile Bereket Tekafül, sektörde kendini farklılaştıracak ve öne çıkaracak uygulamalarla dikkat çekmeye devam ediyor. Kurumsal yapısı ve manevi değerleriyle sigortacılık ilkelerini tekafül alanında da sürdürmek ve müşterilerine ihtiyaç duydukları tüm desteği sağlamak için yola çıkan Bereket Tekafül, bir kez daha çevik davranarak yeni dönemin çerçevesini oluşturacak katılım yönetmeliğine uygun bir altyapısının olduğunu gösterdi. Katılım esaslı sigortacılığının doğru zemine oturması ve doğru esaslarla yürütülmesi için pek çok çalışma yapan Bereket Tekafül, ülkemizin bölgesel bir sigortacılık merkezi haline gelmesinin hedeflendiği yeni dönem için tüm gücüyle hazır olduğunu duyurdu.

“KATILIMCILARIN HAYATINA ‘BEREKET’ KATACAĞIZ”

Bereket Sigorta bünyesinde kurulan Bereket Tekafül ile sektöre damga vuran birikimlerini ve deneyimlerini bir araya getirdiklerini söyleyen Bereket Sigorta Genel Müdürü Mahmut Güngör, tekafül sigorta ihtiyacı bulunan herkes için en ideal koşulları oluşturduklarını ifade etti. “Geniş vizyonumuz, memnuniyet odaklı ve yardımlaşma üzerine kurulu sigorta yaklaşımımız ile geleceğin en önemli sigortacılık kollarından olacak olan tekafül sigorta işlemleri için standartlarımızı şimdiden belirledik” diyen Güngör, ülkemizde özellikle tekafül özelinde yeni bir dönem başlayacağını ve bu dönemde katılımcılarına en kapsamlı sigorta tecrübesini sunacaklarını belirtti: “Bereket Tekafül olarak çıtayı en baştan zirveye taşımak, manevi değerlerimizi en doğru şekilde temsil etmek ve tüm Türkiye’ye katılım sigortacılığı kavramını en doğru şekilde tanıtmak üzere buradayız. Tekafül sigortacılık kavramının hayata geçmesiyle Türkiye’de sigortacılık alanında yeni bir dönem başladı ve bu dönemde de her zaman olduğu gibi en öndeki yerimizi aldık. Konutunuzu, işinizi ve aracınızı her koşulda güvende tutmak, katılım sigortacılığının avantajlarından yararlanmanıza yardımcı olmak ve bu yeni dönemi hemen keşfetmek isteyen tüm katılımcılarımızın hayatına bereket katmak için hazırız.”

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz