Canan Yılmaz Tayfun Beydoğan Ana Sigorta

Türkiye Sigorta sektörünün yeni şirketi Ana Sigorta hız kesmeden yönetim kadrosunu sektörün tecrübeli isimleriyle güçlendirmeye devam ediyor. Ana Sigorta Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine, sigorta sektöründe uluslararası deneyime de sahip Canan Yılmaz getirildi.

Canan Yılmaz, Yıldız Teknik üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olan ve ardından İstanbul Teknik Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansı yapan Canan Yılmaz, çalışma hayatına 2006 yılında AvivaSA Sigorta’da Stratejik Planlama bölümünde başladı. Yılmaz, 2009 yılında katıldığı Groupama Sigortada 2015 yılına kadar finans birimlerinde çeşitli görevler aldı.

Yılmaz, 2015-2018 yılları arasında Fransa’da Uluslararası Genel Müdür’e bağlı olarak Groupama Türkiye; İtalya ve Yunanistan’dan sorumlu Ülke Müdürü olarak görev aldı. 2018 yılında aynı sigorta şirketinin mali işlerden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak Türkiye’ye dönen Yılmaz;

1 Aralık 2020 itibariyle Ana Sigorta ailesine katıldı.

Teknik ve hasar departmanı Tayfun Beydoğan’a emanet

Ana Sigorta Teknik ve Hasar Genel Müdür Yardımcılığı görevine, finans sektöründe 20 yıllık deneyime sahip Tayfun Beydoğan getirildi. Beydoğan, Ana Sigorta’nın teknik ve hasar birimlerine ait tüm takip ve işleyiş süreçlerinden sorumlu olacak.

Hacettepe Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu Tayfun Beydoğan profesyonel kariyerine 1999 yılında Garanti Bankası’nda Teftiş Kurulu’nda başladı. Ardından, Eureko Sigorta’da Hasar Direktörlüğü görevini üstlendi. Ergo Sigorta ve Generali Sigorta’da Hasar Direktörü olarak görev yapan Beydoğan; Aralık 2020 döneminde Ana Sigorta ailesine katıldı.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz