Click-Ins Ortakları, Yapay Zeka İle Araç Hasar Tespiti Sunacak Insurtech Platformu Kurdu

Click-Ins, sigortacıların ve otomotiv şirketlerinin artık hasar tespit teknolojileri pazarında 1-Click çözüm olarak AI destekli araç incelemesine erişebileceklerini duyurdu.

Click-Ins yeniliği, yapay zeka modüllerini derin öğrenme, fotogrametri, 3B modelleme, uygulamalı matematik ve bilgisayar görüşü gibi çok disiplinli teknolojilerle birlikte eğitmek için şirkete ait önceden eğitilmiş simüle edilmiş verileri kullanan bir Hibrit Yapay Zeka yaklaşımına dayanmaktadır.

Bu hasar tespit teknolojisinin, en iyi sigortacıların insurtech’lerden düzinelerce çözümü tek bir API üzerinden kullanmasına olanak tanıyan 1-Click Insurtech platformuna yeni bir eklemedir.

Click-Ins, çözümleri pazara daha hızlı ulaştırmak için insurtech girişimleriyle çalışıyor ve ardından bunları kur ve çalıştır çözümleri ile sigortacıların kullanımına sunuyor.

Sigortacıların son kullanıcı deneyimlerini iyileştirmelerine yardımcı olan özellikler:

Sezgisel mobil rehberli araç kullanarak fotoğraf kayıtları bulma
Gerçek zamanlıya yakın görüntü kalitesi işleme
Görüntü kalitesi, açı, araç konumu
Gerçek zamanlıya yakın hasar tespiti
Görsel geri bildirim – tespit edilen hasarları gösterme
Kılavuzlu hasar yakın çekim fotoğraf kaydı
Ayrıntılı hasar raporu
Yeni ve önceden var olan hasar arasında anında karşılaştırma için benzersiz hasar tanımlayıcıları oluşturan Damage Print teknolojisi

Bu çözüm, endüstrinin bulutta otomatikleştirilmiş temassız bir talep sürecine geçmesine yardımcı olan sağlam bir “İlk Kayıp Bildirimi” süreci oluşturmak için tamamlayıcı teknolojilerle kolayca birleştirilebilir.

Claim Teknolojisi hakkında

Claim Technology, Sigortacılık sektöründeki geleceğe odaklı şirketler için kutudan çıkan, türünün en iyisi teknoloji çözümleri sunar. Bizim açık sigorta platformu ve Insurtech
1-Click içi çözümleri geliştirmek için bir alternatif olarak bulut içinde sigorta işlemleri otomatik hale getirerek çözümler yardım sigorta ve onların tedarik zinciri kaldıraç bulut bilişimin faydaları.

Tıklamalar hakkında

Araç hasar tespitini basitleştirmek amacıyla kurulan Click-Ins, kategorisini tamamen yeniden tanımlayan yapay zeka odaklı otomatik teknolojiyi sunar. Sigorta ve otomotiv şirketlerinin manuel prosedürlerden hızlı ve verimli gerçeklere dayalı süreçlere geçişine yardımcı olan Click-Ins, dahil olan tüm taraflar için hem daha basit hem de daha güvenilir bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Haberin orjinalina ulaşmak için tıklayınız.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz