Egemen Hepeyiler, NN Türkiye Risk Genel Müdür Yardımcısı Olarak Atandı

NN Hayat ve Emeklilik’in Risk Genel Müdür Yardımcılığı görevine Egemen Hepeyiler getirildi. 1 Ocak 2021 itibarıyla yeni görevine başlayan Egemen Hepeyiler’in üst yönetim ekibinin bir parçası olarak Genel Müdür Anna Grzelonska’ya bağlı çalışmaya devam edeceği açıklandı.

NN Hayat ve Emeklilik’in Risk Genel Müdür Yardımcılığı görevine Egemen Hepeyiler getirildi. Egemen Hepeyiler, lisans eğitimini 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri Bölümü’nde tamamladı. Kariyerine Vakıf Emeklilik ve Hayat şirketinde Aktüerya departmanında başlayan Hepeyiler, daha sonra AvivaSA, Allianz ve Aon Hewitt gibi şirketlerde önemli roller üstlendi.

Egemen Hepeyiler, NN ailesine 2016 yılında katılarak Aktüerya ekibinde çalışmaya başladı. Aktüerya Müdürü rolünde önemli projelere ve başarılara imza attıktan sonra, Ağustos 2019 itibarıyla Riskten Sorumlu İcra Kurulu Üyesi rolünü üstlenen ve Aktüerya ekibine ek olarak diğer risk fonksiyonlarının yönetiminde de görev alan Egemen Hepeyiler, üst yönetim ekibinin bir parçası olarak şirketin başarılarına da büyük katkılar sağladı.

Egemen Hepeyiler yeni görevinde Aktüeryal Raporlama ve Fiyatlama, Operasyonel Risk Yönetimi, Bilgi Riski Yönetimi, İç Kontrol, Satış Kalitesi, Antifraud ve Fiziksel Güvenlik alanlarında Risk fonksiyonların liderliğini üstlenmeye devam edecektir.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz