Generali, Yeni Acente Segmentasyonu ve 2021 Sürprizleri Açıklandı

Generali Sigorta ülke genelindeki tüm acenteleriyle bir araya geldi. Buluşmada; 2021 yılında değişecek acente segmentasyon yapısının yanı sıra geride bırakılan yılda gerçekleştirilen çalışmalar ile gelecekte acenteleri bekleyen sürprizler ve yenilikler aktarıldı.

Generali Sigorta, “Kırmızı ile değişime hazır mısınız?” mottosuyla online gerçekleşen etkinlikle Türkiye genelindeki tüm acenteleriyle bir araya geldi. Generali Sigorta Genel Müdürü ve CEO’su Sylvain Ducros’un da acentelerle buluştuğu etkinlikte; Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir acentelere yeni segmentasyon yapısını aktaran bir sunum gerçekleştirdi. Türkiye’den Sorumlu Bölge Yöneticisi ve Generali Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Riccardo Candoni de etkinliğe online bağlanarak acentelere başarılı bir yıl diledi. Buluşmada; 2021 yılında değişecek acente segmentasyon yapısının yanı sıra geride bırakılan yılda gerçekleştirilen çalışmalar ile gelecekte acenteleri bekleyen sürprizler ve yenilikler aktarıldı.

“YENİ YILDA ACENTELERİMİZE DAHA FAZLA YATIRIM YAPACAĞIZ”

Etkinlikle ilgili değerlendirmede bulunan Generali Sigorta Genel Müdürü ve CEO’su Sylvain Ducros: “Buluşmamızda 2020 yılında acenteler özelinde hayata geçirilen çalışmaları ve 2021’de acenteleri bekleyen sürprizleri paylaştık. Sektörün bugün ve gelecekte değişmez en büyük satış kanalı acenteler. Bu pazar acente pazarı. Onlarla birlikte yürümeye devam edecek ve yeni yılda acentelerimize daha fazla yatırım yapacağız. Tüm mesaimizi buna harcıyoruz” dedi.

“2021 YILINA ACENTELERİMİZ İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ SÜRPRİZLE BAŞLIYORUZ”

Etkinlikle ilgili bilgi sunan ve acentelere, “geleceğin acentesi” olabilme yolunda birçok alanda tam destek verdiklerini ifade eden Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: “2021 yılına acentelerimiz için hazırladığımız sürprizle başlıyoruz. Uzun zamandır devam eden acente segmentasyon yapısını 2021 itibarıyla değiştiriyoruz. Acente segmentasyonumuzu üretim ve karlılığa dayalı avantajlar sunan dinamik bir yapı haline getirdik. Segment kriterlerine bağlı olarak sektörde bugüne kadar sunulmamış birçok farklı ödüllendirme sistemini hayata geçiriyoruz. Yeni kriterlerin şeffaf ve ulaşılabilir olmasına özellikle dikkat ettik ve tüm acentelerimizin yararlanması için özel çaba sarf edeceğiz” dedi.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz