Groupama Sigorta Bilişim Zirvesi Ödülü

Groupama Sigorta, Bilişim Zirvesi’19 çatısı altında düzenlenen “Teknoloji Kaptanları Ödülleri’nde”, Healpy Sağlık uygulaması ile “Yılın Sosyal Sorumluluk” projeleri arasında seçilerek ödül aldı.

Bilişim Zirvesi’19 çatısı altında düzenlenen “Teknoloji Kaptanları Ödülleri’nde”, Healpy Sağlık uygulaması ile “Yılın Sosyal Sorumluluk” projeleri arasında ikinci en başarılı proje olarak seçilen Healpy ödülün sahibi oldu.

Sağlıklı yaşam mobil uygulaması Healpy’de toplanan adımlar sayesinde Groupama Sigorta tarafından Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne akülü sandalye bağışlanıyor.

Groupama Sigorta, sağlıklı yaşam alanında rehberlik veren mobil uygulaması Healpy ile birlikte hayata geçirdiği “Her Adım İyilik” projesiyle Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne (TOFD) bugüne kadar 22 adet akülü sandalye bağışı yapıldı.

Herkesin kullanımına açık olan Healpy uygulaması ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Groupama Sağlık Sigortana sahip müşteriler uygulama içerisinden poliçe ve hasar bilgilerini görebilir, 7/24 doktorum ile online doktor hizmeti alabilir ve bunun gibi birçok yararlı özellikten yararlanabilirler.

Healpy, kişileri sağlıklı bir yaşam için yürümeye teşvik ediyor. Ayrıca, Healpy’de toplanan adımlar uygulamanın “Adım Adım Sağlık” menüsünde yer alan “Her Adım Bağış” alanından takip edilebiliyor.

Teknoloji Kaptanları, Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi kategorisinden ödülle dönmenin gerek Healpy kullanıcılarını gerekse Groupama Sigorta çalışanları ve acentelerini daha çok adım atmaya teşvik edeceğine inancını dile getiren Groupama Sigorta Pazarlama, Kurumsal İletişim ve Çağrı Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Frederique Guegan Tayar, “Atılan her adım sayesinde ihtiyacı olanların hayatına dokunuyor ve özgürlüğe adım atmalarında onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi. Tayar ayrıca, bugüne kadar “Her Adım İyilik” projesiyle yaklaşık 2 milyar adım atıldığını belirtti.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz