Groupama Sigorta, dijitale önem veren köklü bir şirket. Dijital adımlarını ise günden güne artırarak, yeni çağa uyum sağlamak için yenilikler yapıyor.

Geçtiğimiz yıllarda çıkardığı “KaskoPilot” ve “Healpy” uygulamaların bunlara birer örnek iken bu hafta yayınladığı “Çak Beşlik” uygulaması da app marketlerinde yerini aldı.

Uygulamalardan kısaca bahsedecek olursak. “KaskoPilot” uygulamasını telematik sistemini tam olarak kullanmasada kasko müşterilerinin sürüş deneyimlerini cep telefonu üzerinden takip eden ve iyi sürücülere belirlenen kurallar çerçvesinde indirimler veren güzel bir uygulamaydı.

“Healpy” uygulaması ise bir sosyal sorumluluk projesi olarak ortaya çıkmış, aynı zamanda sağlık müşterilerinin poliçe detaylarına acente, hastane ve eczane bilgilerine kolayca ulaşabileceği ve hasarlarını sorgulayabileceği herkese açık bir uygulama olarak geçtiğimiz yıllarda hayata geçirilmişti. Healpy kullanıcıları, TOFD (Türkiye Omurilik Felçliler Derneği) iş birliği ile adımlarını biriktirerek, tekerlekli sandalye ihtiyacı olan engellilere tekerlekli sandalye bağışlıyor.

Bağış sayısının artmasına özellikle destek olan “Groumana Kadın Koşu Takımı” healpy uygulamasını kullanarak birçok yarışmaya katılmış ve katılmaya devam ediyor.

“Çak beşlik” uygulamasına gelecek olursak dün yayınlanan ve tüm kullanıcılara açık olan bu uygulama ile kullanıcılar bilgileri ölçerken hem eğlenecek hem de hediyeler kazanacaklar. İlk yarışma 7 Eylül’de başlıyor. Sizde uygulamayı indirmek ve katılmak isterseniz app. marketlerden telefonunuza indirirebilir ve ipuçlarını takip etmek için Groupama Türkiye Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

Groupama Sigortanın Yeni Uygulaması Çak Beşlik
Groupama Sigortanın Yeni Uygulaması “Çak Beşlik”

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz