İlkay Özel, En Yenilikçi 50 İK Lideri Arasında

AllianzTürkiye, İnsan Kaynakları, Çevik Ofis ve Operasyon Destek Müdür Yardımcısı İlkay Özel, Fast Company Dergisinin’nin “En Yenilikçi 50 İK Lideri” listesinde 13’üncü sırada yer aldı. Listeyi, dünyanında önde gelen insan kaynakları yazarlarından ve liderlerinden oluşan bir jüri belirledi.

Allianz Türkiye, İnsan kaynakları alanında başarılı çalışmalarla beğeni toplamaya devam ediyor. İş ve ekonomi dünyasını önemli yayınlarından Fast Company Dergisinin’nin “En Yenilikçi 50 İK Lideri” listesinde 13’üncü sırada AllianzTürkiye, İnsan Kaynakları, Çevik Ofis ve Operasyon Destek Müdür Yardımcısı İlkay Özel yer aldı.

Dünyanın önde gelen insan kaynakları yazarlarının ve liderlerinin jürilik görevini üstlendiği, 150’ye yakın başvuru yapılan listeye, İlkay Özel 13’üncü sıraya adını yazdırdı.

Jüri üyelerinin arasında London Busiess School’dan Prof. Michael . Jacobides, Netflix’ten Bharath Javaraman, The People Shift’den Jamie Getgood, Webb Investment Network’ten Maynard Webb, The Power of Company Culture kitabının yazarı Chris Dyer, Sprint kitabının yazarı Jake Knapp, The Job kitabının yazarı Prof. Ellen Ruppel Shell, The Surprising Science of Meeting kitabının yazarı Prof. Steven Rogelberg gibi önemli isimler yer aldı.

Değerlendirme, işe alım ve staj süreçleri, çevik organizaasyon yapısı, eğitim ve gelişim süreçleri ile pandemi stratejileri gibi kriterler üzerinden yapıldı.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz