ECHO Awards Sigorta Sektörü

Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı e-ticaret zirvesi ECHO Summit, bu yıl üçüncü kez online olarak düzenleniyor. 20-21 Ocak 2021’de “Rapid Commerce” temasıyla gerçekleşecek zirve; alanındaki son gelişmeleri, ilham veren çalışmaları ve profesyonelleri 11 başlık altında sahneye taşıyacak.

Marketing Türkiye ve Deloitte iş birliğiyle düzenlenen zirvenin ardından, halk oylamasıyla belirlenen, müşterilerine değer veren ve onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformları Marketing Türkiye web sitesi ile YouTube, Twitter ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanacak ECHO Awards’da ödüllerine kavuşacak. Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleşen ECHO Awards’da ilk üçe giren markalar belli oldu!

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen ve Türkiye’de bir ilk olan ECHO Awards’da bu yıl 38 kategoride en başarılı e-ticaret siteleri belirlenecek. Titiz bir hazırlık sürecinin ürünü olan ve kapsamlı metodolojisiyle dikkat çeken ECHO Awards’da iki aşamalı bir ölçüm gerçekleştiriliyor.

Sektör bazlı değerlendirme

Başta Sigorta, Otomobil, Ayakkabı, Küçük Ev Aletleri, Online Bankacılık, Teknoloji Perakendecisi, Ki­tap, Fırsat Siteleri, Araç Kiralama, Kişisel Bakım & Kozmetik, Emlak, Ye­mek Sipariş, Hediyelik Eşya, Kargo, Saat, Güneş Gözlüğü, Kadın Giyim, Erkek Giyim, Çocuk Giyim, Beyaz Eşya, Gıda/Market, Ofis & Kırtasiye, Yapı Market, Mobilya, Lüks Giyim, Sadakat Programları, Ev Tekstili, Bilet Satın Alım, Telekomünakasyon kategorileri olmak üzere birçok kategoride en başarılı e-ticaret siteleri belirleniyor.

Sigorta kategorisinde ilk üç sırada yer alan şirketler

  • Aksigorta
  • Allianz
  • Anadolu Hayat

**Liste alfabetik olarak sıralanmıştır. Birinciler 20-21 Ocak’ta gerçekleştirilecek online ödül töreniyle açıklanacak.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz