Metlife Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası

Metlife, ‘Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası’ ile çocuğunuzun eğitimini güvence altına alırken, bir çocuğun da eğitim masraflarına katkıda bulunma imkanı sunuyor.

“Siz çocuğunuzun eğitimini güvence altına alırken biz de sizin adınıza Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndaki (TEGV) çocukların 1 yıllık eğitimine destek oluyoruz” diyen Metlife, Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası ile özel indirimler de sunuyor.

Eğitim dönemi ve yıllık okul masraflarına göre teminat tutarlarının belirlendiği ürün kapsamında, çocukların eğitimi 4’er yıllık ya da 16 yıla kadar paketler halinde güvence altına alınabiliyor. Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası kapsamında eğitim dönemine ve yıllık okul masrafına en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde korumaya alabiliyorsunuz. Poliçenin paket prim ödemesi ilk yıl peşin veya 12 taksit fırsatıyla yapılabiliyor. Peşin ödemede ise %39’a varan indirimler sunuluyor. “Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası” kapsamında kariyer koçluğu, psikolojik danışma, izotomi, çocuk sağlığı danışma, tıbbi bilgi ve danışma gibi sunulan ek destekler de bulunuyor.

Metlife, “Siz çocuğunuzun geleceği için hayatının her döneminde ona destek olurken biz eğitim sigortası ile hem bugün hem de eğitim süresi boyunca hayatın beklenmedik sürprizlerinde sizin ve çocuğunuzun yanındayız.
Çocuğunuz için en büyük arzunuzun ona kendi ayakları üzerinde durabildiği güvenli bir gelecek bırakmak olduğunu biliyoruz. Eğitimine, hayatın beklenmedik sürprizleriyle karşılaştığında da devam edebilmesi ve kariyer koçluğu gibi hizmetlerimiz sayesinde geleceğiyle ilgili doğru kararlar verebilmesi için Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası ile yanınızdayız.”diyor.


YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz