MAPFRE Sigorta, Dijital Asistanı MAFFİ

Mapfre Sigorta, müşterilerine hizmet verecek olan yeni dijital asistanı MAFFİ’yi müşterilerinin hizmetine sundu. Mapfre Sigorta müşterileri Dijital asistan MAFFİ ile sigorta işlemlerini daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilecek, ayrıca akıllarındaki tüm sorulara hemen yanıt bulabilecekler.

Biliyorsunuz ki kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almanın en iyi ve güvenli yollarından biri sigorta yaptırmak. Siz de böyle düşünüyor ama sigortayla ilgili bazı işlemleri pratik bir şekilde yapabilmeyi diliyorsanız Mapfre Sigorta dijital asistanı MAFFİ ile tanışabilirsiniz. MAPFRE Sigorta’nın chatbot’u MAFFİ sayesinde sigorta işlemlerinizi artık kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Asistan MAFFİ ile neler yapabilirsiniz?

Sigorta fiyat teklifi almadan önce sigorta ürünleri ile ilgili aklınızda cevaplanmayı bekleyen sorular olabilir. MAFFİ, Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ile ilgili sıkça sorulan soruları hemen yanıtlamak ve size yardımcı olmak için hazır. Ona 7/24, araç sigortaları ile ilgili aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Kasko Sigortası ve Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmanın avantajlarını ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

Bazen trafikte ve seyahatte hiç ummadığınız bir anda, sizi zor durumda bırakabilecek bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Teminatlar ve limitler dahilinde size güvence altına alacak poliçenizi oluşturmak için ise ilk adım elbette teklif almaktır. İşte, MAFFİ teklif oluşturma aşamasını sizin için hızlandırır; Zorunlu Trafik Sigortası ve Seyahat Sağlık Sigortası için hızlı teklif alma olanağı sunar.

Herhangi bir yorum ya da şikayetiniz için de MAFFİ ile iletişime geçebilirsiniz. Online müşteri desteği veren dijital dostunuz, istek ve ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için gerekli adımları atmaya, size destek olmaya her zaman hazır.

MAPFRE Sigorta | Dijital Asistanınız MAFFİ

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz