MarTech Awards 2021’de Kısa Listeye Kalan Projeler Belli Oldu

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği, aynı zamanda bu yıl Related Digital’in ana sponsorluğunda ve Migros Hemen sponsorluğunda gerçekleşecek olan MarTech Awards 2021‘e başvuran projeler arasında kısa listeye kalanlar belli oldu.

Pazarlama teknolojilerini sektörü geliştirmek adına kullanan marka projeleri bu yıl dördüncü kez MarTech Awards’ın sektörün ileri gelenlerinden oluşan jüri üyeleri eşliğinde değerlendirilecek. Ödüller en yaratıcı, etkileyici ve verimli projelerin sahiplerine verilecek.

Bu yıl toplamda 245 başvuru alan MarTech Awards’te, 41 farklı kategoride başvuru yapan marka ve ajansların projeleri ön değerlendirme sürecinden geçti ve kısa listeye kalan projeler belli oldu.

Ödül kazanan projeler, 18 Şubat 2021‘de düzenlenecek olan canlı yayında belli olacak.

MarTech Awards Kısa Listesinde Yer Alan Sigorta Şirketleri

Sigorta sektörü bu yıl 7 farklı kategoriye adını yazdırmış görünüyor. MarTech Awards Kısa Listesine adını en çok yazdıran sigorta şirketi olan AXA Sigorta, 4 farklı kategoride yerini aldı.

Ödül kazanan projeler, 18 Şubat 2021‘de düzenlenecek olan canlı yayında belli olacak. Sigorta sektörü liderlerinin yer aldığın kategoriler ve proje detayları şöyle;

  • COVID-19 Döneminde En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisinde: AXA – Doktor Danışma Hattı
  • En İyi CRM Teknolojisi Kategorisinde: Anadolu Sigorta – Müşteri Analitiği Projesi (MAT)
  • En İyi Veri/İçgörü Teknolojisi Kategorisinde: Anadolu Sigorta – Müşteri Analitiği Projesi (MAT)
  • Gerçek Zamanlı Pazarlamada En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisinde: Anadolubank AŞ – Anadolubank Sigorta Platformu (ASP)
  • KSS’de En İyi MarTech Kullanımı Kategorisinde: AXA Sigorta – Dünya İçin Hareket Et
  • Marka Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisinde: AXA Sigorta – AXA GO – AXAFit
  • Mobil Mecralarda En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisinde: AXA Sigorta – AXA GO

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz