NN Hayat Emeklilik Doğaya Saygı Projesi

NN Hayat ve Emeklilik, Haluk Levent iş birliğiyle gerçekleştirdiği ‘Doğaya Mektup’ projesinin kazananlarını açıkladı. Sosyal medya üzerinden birçok başvuru alan ve Haluk Levent’in paylaşımlardan bestelediği ve seslendirdiği ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkısını en güzel çalan ve seslendiren 10 performans sahibi belirlendi.

5 Eylül Cumartesi günü saat 21:00’da online ve canlı olarak gerçekleşecek konser, NN Hayat ve Emeklilik sosyal medya hesaplarından yayınlanacak. Kazanan performans sahipleri canlı bağlantı ile ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konserinde Haluk Levent ile birlikte şarkıya eşlik edecek.

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, 2018’den bu yana sürdürdüğü doğayı koruma temalı projelerine yeni döneminde, bu yıl Haluk Levent çok değerli bir projeye imza attı.

Sosyal sorumluluk derneği AHBAP’ın da kurucusu olan Haluk Levent sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrı ile doğa için önemli bir farkındalık yaratmak amacıyla yazdığı şiiri paylaştı ve takipçilerine doğa için ‘Çünkü Başka Sen Yok’ temalı mektup yazmaları ve paylaşmaları çağrısında bulundu. Oldukça ilgi gören ve birçok mektubun paylaşıldığı proje kapsamında Haluk Levent belirlenen mektuplardan seçtiği sözlerle oluşturduğu ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkısını yazdı, besteledi ve seslendirdi.

‘Doğaya Mektup’ projesi, şarkı yarışması ile devam etti. Haluk Levent’in bestelediği ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkısını kendi yorumuyla seslendiren ve enstrümanla çalan birçok başvuru sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Halk oylaması ile belirlenen 10 performans sahibi, 5 Eylül tarihinde online ve canlı olarak gerçekleşecek ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konserinde, Haluk Levent ile buluşacak ve ilk 3’e girenler şarkıyı seslendirecek.

Doğaya Mektup projesinin değerine vurgu yapan NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Vekili Didem Özsoy Dirican, “NN Hayat ve Emeklilik olarak ‘Önce Sen’ mottosu ile hayata geçirdiğimiz çalışmalarla ve projemizin çıkış noktası olan ‘Çünkü Başka Sen Yok’ mesajımızla tüm dünyanın içinden geçtiği bu süreçte gerçek doğaya sahip çıkmanın ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istedik. Doğaya Mektup projemiz sürecinde de Haluk Levent’in önemli desteğiyle özellikle gençlerde farkındalık yarattığımıza inanıyoruz. Proje kapsamında, değerli mektuplarını bizimle paylaşan ve ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkısını hissederek performans sergileyen tüm katılımcılarımıza NN ailesi adına gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Kazanan 10 Performans Sahibi;

  • @mevlutaydinnnn
  • @caglayyildizz
  • @ilayda.bengisu
  • @dogandemirofficial
  • @isilknlc
  • @aknurayten
  • @melihyaziciorbay
  • @hena_buyukasik
  • @celebiyasar
  • @elifygn
5 Eylül tarihinde saat 21:00’de gerçekleşecek online ve canlı ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konseri NN Hayat ve EmeklilikYouTube, Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz