TOBB SAİK Statik IP

TOBB SAİK yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre Statik IP uygulaması acentelerden gelen talepler ve COVID-19 sürecinin devam etmesi nedeniyle 3 ay daha uzatıldı.

TOBB SAİK (Sigorta Acenteleri İcra Komitesi) yönetimi salgın sürecinde acentelere yönelik faaliyetlerini sürdürüyor. SAİK yönetimi acentelerden gelen talepler sonucunda ve COVID-19 sürecinin devam etmesi nedeniyle 28 Şubat tarihinde son bulacak olan Statik IP uygulaması 3 ay süreyle uzatıldı. Acentelerin evlerden hizmet vermeye devam ettiği bu süreçte Statik IP kullanım serbestliğini uzatma kararı alındığı açıklandı.

Yapılan açıklamanın tamamı ise şöyle:

“Değerli Meslektaşlarımız;

TOBB SAİK Yönetiminin acentelerden gelen talepler neticesi ve yaşanılan COVID-19 kaynaklı salgın sürecinin olumsuz etkilerinin devam etmesi ve hali hazırda birçok acente meslektaşımızın evlerinden hizmet vermesi nedeniyle Statik IP kullanım serbestliğini bir kez daha uzatılmasına karar verilmiştir.

Biz Acentelerin talep ve sorunlarını ilgili ve yetkili kişi ve kurumlara aktaran ve sorunlarımızın çözümüne destekler veren TOBB SAİK Yönetimine Ekibimiz adına teşekkür ediyoruz.”

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz