Dünya Çiftçiler Günü

TARSİM, tarımsal üretimde sürdürülebilirliğe dikkat çekerek, içinde bulunulan zor şartlara rağmen gıda arzını sağlayarak, üretimini özveri ile sürdürmeye devam eden üretici ve yetiştiriciler ile tarıma hizmet eden herkese hazırladığı kısa bir film ile teşekkür etti.

Dünya Çiftçiler Günü

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM), 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

TARSİM’in mesajında şu ifadelere yer verildi: “Ülke olarak birbirimize kenetlendiğimiz, koronavirüs (covid-19) salgınına karşı başarıyla sürdürdüğümüz ve dünyaya örnek olduğumuz mücadelede, fedakarca çalışarak tarımsal üretimlerini devam ettirmeye gayret gösteren çiftçilerimizin önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Bu yıl 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü, öncekilerden çok daha anlamlı ve özel olarak değerlendiriyoruz.

Bu zorlu süreçte, üretimin aksamadan devamı için paydaşlarımızla işbirliği halinde gerekli tedbirlerin alınması ve kolaylıkların sağlanması konusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kıymetli çiftçilerimizin, bu zor zamanlarında yanlarındayız ve her zaman da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Tarıma hizmet ederek, ülkemizin geleceğine umut olan ve en temel ihtiyaçlarımızdan gıdanın, sofralarımıza ulaşması için bin bir emek sarf eden tüm çiftçilerimizin ‘14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlar, şükranlarımızı sunarız.”

Aynı zamanda TARSİM Tarım sigortaları alanındaki ilk ve tek sürekli yayın olma özelliğini taşıyan, tarım sigortalarına ilişkin güncel ve zengin içeriklerle okuyuculara ulaşan, “TARSİM Sigortalı Tarım Dergisi”, yenilenen yüzü ile yayın hayatına dijital ortamda devam edecek.

Tarım Sigortaları Havuzu

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz