TSEV Kadrajım Sigorta Fotgraf Yarışması

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından düzenlenen “Kadrajımda Sigorta” fotoğraf yarışması ile sigorta’yı anlatan en güzel üç fotograf karesi ödüllendirilecek.

Yarışmaya katılacak fotoğrafların “Sigorta nedir?“, “Neden sigorta yaparız?” gibi konuları yaratıcı şekilde fotograflamaları yani tek bakışta “sigorta” konusunu anlatmaları beklenmektedir.
Örneğin; riskler, kaybedilmek istenmeyenler, beklenmeyen olaylar, kazalar, mal kaybu, zarar, tehlike, sahip olunanlar, kaybedilenleri, istikrar, güvence gibi sigortayla bağlantılı kavramlar fotoğraf karesine yansıtılabilir.
İsteyenler, çektiği fotografın konusunu, fotografı çektiği cisim, kişi veya kavramla, sigorta arasında kurdukları ilişkiyi kısa bir yazıyla anlatabilir.

Sigorta ve sigortayla bağlantılı kavramların fotoğraf karesine yansıtılma şekli ve kurulan ilişki tamamen fotoğrafçının hayal gücüne bağlıdır.

Jüri tarafından oylanarak seçilecek ve ödüllü almaya hak kazanacak olan üç fotoğraf ve yine jüri tarafından beğenilen 30 fotoğrafla birlikte, sigortanın bilinirliğini artırmak ve sigorta bilincini geliştirmek amacıyla her yıl mayıs ayının son haftasında kutlanan Sigorta Haftası’nı takiben
2-13 Haziran tarihleri arasında Milli Reasürans Sanat Galerisi’nde tüm fotoğraf severler için sergilenecek.

12 Mayıs 23.59’a kadar kadrajım sigorta web sayfasında yayınlanan Şartnamede belirtilen kriterlere uyan fotoğraflarınızı sitede bulunan link üzerinden üye olarak sisteme yükleyerek yarışmaya katılabilirsiniz.

Konu ile ilgili detaylı bilgi için Yarışma Şartnamesini okuyabilirsiniz.

Konu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz