Sigorta Şirketleri Hatay İçin Birleşti

Koru Sigorta, Quick Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta ve Türk Nippon Hatay’da meydana gelen orman yangını için kayıtsız kalmadı. #HatayİçinElEle diyerek başlatılan fidan bağış kampanyasına sektörün desteği her dakika büyüyor.

Sigorta şirketleri Hatay yangınında zarar gören orman arazileri için destek kampanyası başlattı. #HatayİçinElEle diyerek fidan bağışında bulunan sigortacılar, yangının tahrip ettiği bölgede yaraları sarmak için harekete geçti. Koru Sigorta tarafından başlatılan #HatayİçinElEle fidan bağış kampanyasına Koru Sigorta, Quick Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta ve Türk Nippon Sigorta katılım sağlayacaklarını açıkladı.

Geçtiğimiz hafta Hatay’da meydana gelen yangında zarar gören orman arazileri için 2017 adet fidan bağışında bulunarak kampanyayı başlatan Koru Sigorta, Quick Sigorta’ya meydan okudu. Kampanyaya yanıtsız kalmayan Quick Sigorta 2023 fidan bağışlayarak “Ülkemizin ormanlarını yeniden yeşertiyoruz” mesajını verdi ve Axa Sigorta’ya meydan okudu. 2030 fidan bağışlayarak kampanyaya destek veren Axa Sigorta ise kampanyaya destek vermesi için HDI Sigorta’ya davette bulundu. Bu daveti yanıtsız bırakmayan HDI Sigorta da 2500 fidan bağışında bulunarak Türk Nippon Sigorta’ya meydan okudu. 2600 fidan bağışlayarak kampanyaya destek veren Türk Nippon Sigorta, sektörün yeni oyuncusu Türkiye Sigorta’ya meydan okudu.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz