Uluslararası İstanbul Sigorta Konferansı - Webinar

Uluslararası İstanbul Sigorta Konferansı’nın bu yıl 12.’si gerçekleştirilecek. Koronavirüs salgını nedeniyle webinar olarak düzenlenecek konferans 8 Ekim 2020 tarihinde online olarak düzenlenecek.

Sigortacılıkta Büyüme Fırsatları

Günün ilk oturumu olan “Sigortacılıkta Büyüme Fırsatları” saat 12.15’te başlayacak.
Bu oturumda konuşma yapacak sektör temsilcileri ise; Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı, Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, Garanti Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, Milli Reasürans Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Fikret Utku Özdemir, Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, Türkiye Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Cenk Kurt ve Türkiye Sigorta Genel Müdürü Alper Karayazgan.

İş Süreçlerinin Geleceği

Günün ikinci ve son oturumunda sigorta ve reasürans sektörünün küresel temsilcileri katılacak. Türkiye saati ile 14.15’te başlayacak ve İngilizce olarak devam edecek oturumun başlığı ise; “Dijitalleşme/Otomasyon ve İş Süreçlerinin Geleceği” olarak belirlendi. Türkiye temsilcisi olarak Türk Reasürans Genel Müdürü Selva Eren’in katılım göstereceği oturumda konuşma yapacak olan diğer isimler ise; Lloyd’s Orta Doğu ve Türkiye Bölge Müdürü Andrew Woodward, Munich Re Müşteri Yöneticisi Tobias Sonndorfer, Swiss Re Batı ve Güney Avrupa Pazar Yöneticisi Nikhil da Victoria Lobo, Verisk Solutions Müdürü Tom Johansmeyer, Willis Re Genel Müdürü Maurice Williams.

STD Başkanı Fahri Altıngöz’ün açıklaması ise şu şekilde; “Değerli Meslektaşlarımız,Türkiye Sigorta Tatbikatçıları Derneği olarak, 8 Ekim 2020 tarihinde 12.sini düzenleyeceğimiz “Uluslararası İstanbul Sigortacılık Sempozyumu”na sizleri davet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Bu yıl sanal ortamda gerçekleştireceğimiz webinar sempozyumda; “Sigortacılıkta Büyüme Fırsatları ve Yeni Düzende Çalışma Hayatı” konularını tartışacağız.

Bildiğimiz üzere, pandemi sürecinin bireyler ve kurumlar üzerinde ekonomik ve sosyal açıdan bir çok etkileri oldu. Gerek çalışma ortamımız ve iş yapış biçimimiz, gerekse müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentileri önemli ölçüde değişti. Ülkemiz ve global piyasalarda faaliyet gösteren sigorta, emeklilik ve reasürans şirketlerini temsil eden değerli konuşmacılar ile birlikte bu hususları detaylı ele alacağız.

Ayrıca, sempozyumun başlangıcında; Sn. Türker Gürsoy – Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı, Sn. Atilla Benli – Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği Başkanı, Sn. Özgür Obalı – Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği Genel Sekreteri konuşmacı olarak bizleri onurlandıracaklar.

Sempozyumun “sigortacılıkta büyüme fırsatları” konulu birinci oturumu Türkçe olarak gerçekleştirilecek, İngilizce olarak devam edecek ikinci oturumda ise “yeni düzende çalışma hayatı” ile birlikte digitalleşme ve otomasyon konuları yer alacaktır.

Kamu Otoritesi, Sigorta Birliği, Sigorta, Reasürans ve Broker şirketleri ile sivil toplum kuruluşları ve basin temsilcilerini bir araya getirecek bu sempozyumun sponsor ve destekleyicilerine ayrıca teşekkür ediyor, tüm meslektaşlarımızın değerli katılımlarını bekliyoruz.

Katılımın ücretsiz olduğu webinar’a katılmak için ücretsiz olup kayıt için www.iiicturkey.com adresine bağlanabilir ya da [email protected] adresine eposta yollayabilirsiniz.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz