Volkswagen Doğuş Finanstan Kampanya

2021 yılının gelmesi ile beraber araba şirketleri kampanyalarını duyurmaya başladı. Türkiye’de pek çok vatandaş tarafından tercih edilen Volkswagen araçlar için de fırsatlar duyuruldu. Volkswagen resmi internet sayfasından 2021 yılında ve belirli tarihlerde geçerli kampanya fırsatları açıkladı.

Yeni Tiguan %0,99 Faiz Kampanyası

Volkswagen Doğuş Finans’tan (vdf), 31 Ocak’a kadar geçerli 100.000 TL krediye 24 ay vade ve %0,99 faiz fırsatları ile yeni yılın keyfini Yeni Tiguan’ınızla çıkarabilirsiniz. Üstelik Volkswagen Kasko ayrıcalıkları tanıyor.

Volkswagen Doğuş Finans’tan (vdf) %1,64 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki sigorta ürünü eklemeniz yeterli.

  • Kampanya dahilinde, 6 ila 36 aylık vadelerde %1,64, 37-60 aylık vadelerde %1,74 faiz oranları uygulanmaktadır.
  • 37-60 ay vade seçeneğine sigorta ürünü eklenemez.
  • Tüzel ve BVL kredi başvurularında sigorta ürünü eklenebilir.

Kredi kampanyası, 6-36 ay vade seçeneklerinde, Hep Yeni Paketi kapsamındaki iki sigorta ürünüyle birlikte alınacak Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir.

Hep Yeni Paketi, 4 yıla uzatılmış garantiyi (Volkswagen Garanti Plus), 1 yıllık kaskoyu ve %1,64 – %1,69 arasında değişen kredi faiz oranını kapsar. Hep Yeni Paketi kapsamında sadece bir sigorta ürünü alındığı takdirde (Volkswagen Kasko hariç) kredi faiz oranı, 6 ila 36 aylık vadeler için %1,66, 48-60 ay vade için %1,71, olarak uygulanıyor. Herhangi bir sigorta ürünü alınmadığı takdirde uygulanacak faiz oranları ise 6 ila 36 aylık vadeler için %1,69, 37-60 ay vade için % 1,74 şeklindedir. 60 ay vade seçeneği Tüzel ve Vergi Levhasına sahip bireysel başvurularda geçerlidir.

Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı, kendi belirleyeceğiniz peşinat ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın;

  • Polo’nuzu ₺2.557’den,
  • Passat’ınızı ₺4.381’den,
  • T-Roc’unuzu ₺4.508’den
  • Tiguan’ınızı ₺4.990’den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın.

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servisine ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Volkswagen Garanti Plus Paketine ve Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

Kampanya detayları için Volkswagen web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz